پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

مدیر کل عتبات سازمان حج : پایان مهلت پیش ثبت نام عتبات/ نتایج قرعه کشی چهارشنبه اعلام می شود

مدیر کل عتبات سازمان حج : پایان مهلت پیش ثبت نام عتبات/ نتایج قرعه کشی چهارشنبه اعلام می شود

مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از پایان مهلت پیش ثبت نام برای سفر به عتبات برای ایام عرفه، محرم، تاسوعا و عاشورا خبر داد و گفت: نتایج قرعه کشی روز چهارشنبه 20 مرداد اعلام خواهد شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت، محسن نظافتی درباره پیش‌ ثبت‌نام متقاضیان اعزام به سفر عتبات در ایام عرفه، محرم، تاسوعا و عاشورا اظهار کرد: مهلت پیش‌ ثبت‌نام که تا ساعت 16 امروز یکشنبه 17 مرداد تمدید شده بود، به پایان رسید.

وی ادامه داد: قرعه کشی از متقاضیان صورت خواهد گرفت و نتیجه این قرعه کشی روز چهارشنبه 20مرداد در سامانه atabat.haj.ir قابل مشاهده خواهد بود.

 مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت اعلام کرد : بر اساس نتایج قرعه کشی و اولویت های تخصیص یافته ثبت نام نهایی از متقاضیان از روز یکشنبه 24 مرداد بر  اساس زمان مشخص شده برای هریک از اولویت ها انجام خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: این دوره از اعزامها مربوط به بازه زمانی 13 شهریور لغایت 15 آبان است که ایام عرفه، تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) نیز در این دوره قرار دارد و تاکنون بیش از 50 هزار نفر نام‌نویسی کرده‌اند که به طور حتم این تعداد افزایش می‌یابد.

این مقام مسئول در سازمان حج و زیارت در پایان تاکید کرد: تمامی متقاضیان سفر به عتبات عالیات به‌ویژه در ایام پر ازدحام، از عزیمت با کاروانهای غیرمجاز جدا خودداری کنند چرا که تبلیغات آنها برای جذب مشتاقان زیارت است و مردم باید در این زمینه دقت و آگاهی را مدنظر قرار دهند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.