پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

برگزاری دومین جلسه کنگره بزرگداشت شهدای منا در استان فارس

برگزاری دومین جلسه کنگره بزرگداشت شهدای منا در استان فارس

دومین جلسه کنگره بزرگداشت شهدای منا با حضور نمایندگان و مسئولین 15 دستگاه بعنوان عضو ستاد برگزاری مراسم ، در بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت فارس، این جلسه که با محوریت بنیاد شهید و با ریاست راهی مدیر کل محترم بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس برگزار شد، محمدی معاون فرهنگی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر سخنان مقام معظم رهبری (مدظله العالی(  گفت : یاد و خاطره شهدای منا نباید فراموش شود.

در ادامه راهی مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران فارس با بیان اینکه براساس محتوا و کمیته می بایست برنامه عملیاتی داشته باشیم گفت : در برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای منا صدا و سیما نقش به سزایی دارد . وی افزود: اطلاع رسانی توسط ائمه جماعات مساجد و همکاری  پایگاه های مقاومت بسیج نیز در بزرگداشت شهدای منا اثر گزار می باشد

در ادامه این جلسه،زینلی مدیر حج و زیارت فارس ضمن تبریک هفته دولت ، از زحمات بنیاد شهید در پیگیری مسائل امور خانواده های شهدای منا تشکر و قدردانی نمود و بیان داشت : مجموعه حج و زیارت آماده هر گونه همکاری در امر برگزاری مراسم بزرگداشت و زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر منا می باشد و برنامه تدوین شده و کمیته ها با محوریت حج و زیارت انجام خواهد شد .

 مسئولین و نمایندگان عضو نیز هر کدام موارد همکاریشان را در امر برگزاری مراسم بزرگداشت در زنده نگه داشتن یاد و خاطره شهدای گرانقدر منا اعلام داشتند .

شایان ذکر است در این جلسه مقرر گردید پس از تشکیل ستاد ، کمیته هایی تحت عنوان های مختلف در برگزاری مراسم بزرگداشت شهدای گرانقدر منا تعیین که هر کدام بر اساس شرح وظایف ابلاغی در این رابطه اقدام به اجرای وظایف محوله نمایند

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.