پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

ديدار معاون سازمان حج و زیارت با خانواده هاي شهداي منا در نيشابور

ديدار معاون سازمان حج و زیارت با خانواده هاي شهداي منا در نيشابور

در آستانه سالگرد حادثه تلخ منا، معاون سازمان حج و زيارت باتفاق سرپرست حج و زيارت خراسان رضوی و نماينده بعثه مقام معظم رهبري استان و هيئت همراه با جمعي از خانواده هاي شهداي منا در نيشابور ديدار كرد.

به گزارش پايگاه اطلاع رساني سازمان حج و زیارت، در اين سفر يك روزه آقاي محمدي معاون حج و زيارت در منازل شهيدان حاج غلامحسين و حاج حسن زردي در روستان بوژان حضور يافته و ضمن استماع درخواست بازماندگان بر مزار اين دو شهيد عزيز نيز حاضر شده و قرائت فاتحه داشتند.

در ادامه سفر ايشان در معيت هيئت همراه در منازل شهيدان حاج محمدرضا سليمانيان،حاج اسماعيل سلمانيان، حاج عبدالله حصاري، حاج ابوالفضل صفاجو،حاج حسين شورابي،حاج مراد علي انجيدني حضور يافته و تابلو يادبود تهيه شده براي سالگرد شهداي منا را به خانواده اين عزيزان تقديم نمود.

شايان ذكر است در خاتمه سفر نيز معاون سازمان حج و زيارت باتفاق جواد شاد سرپرست حج و زيارت استان خراسان رضوی و نماينده بعثه مقام معظم رهبري استان در بهشت فضل شهرستان نيشابور و بهشت رضاي مشهد حاضر شدند و ضمن قرائت فاتحه ؛ غبار روبي مزار شهداي عزيز منا نيز صورت پذيرفت.سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.