پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دبير شوراي عالي امنيت ملي:

دبير شوراي عالي امنيت ملي: ننگ فاجعه منا از دامان آل سلمان پاك نخواهد شد

دبير شوراي عالي امنيت ملي: ننگ فاجعه منا از دامان آل سلمان پاك نخواهد شد

دبير شوراي عالي امنيت ملي در حاشيه مراسم سالگرد شهادت حاج عمار ميرانصاري گفت: فاجعه منا و شهادت دهها نفر از حجاج بيت الله الحرام در سرزمين امن الهي ننگي است كه هرگز از دامن ال سلمان پاك نخواهد شد.


به گزارش روز جمعه ايرنا ، نماينده مقام معظم رهبري روز جمعه در گفت وگو با خبرنگار سياسي ايرنا با اشاره به تاكيد رهبر معظم انقلاب اسلامي در خصوص ضرورت عدم فراموشي اين فاجعه دردناك اظهار داشت: رفتار دولت سعودي و عدم عذر خواهي از خانواده هاي داغدار وبي توجهي به شناسايي و معرفي افراد خاطي در بروز اين فاجعه، ظن دخالت عناصري از حاكميت عربستان در اين رخداد را افزايش مي دهد.

علي شمخاني حمايت بي دريغ غرب از جنايات ال سعود و اتخاذ استانداردهاي دوگانه در مواجهه با فجايع انساني را عامل تجري دولت متحجر سعودي در ادامه جنايت در عرصه هاي مختلف عنوان كرد و اظهار داشت: امروز حكومتي كه عامل اصلي جنايتها و مسلمان كشي ها در يمن،سوريه وعراق است ، شريك راهبردي غرب و اسراييل در منطقه بوده و علامت سوال بزرگي بر ادعاهاي دروغين شعارهاي دروغين امريكا درزمينه حقوق بشر است.

مهاجر الي الله «حاج عمار ميرانصاري» فرزند ارشد سردار محسن ميرانصاري قائم مقام بنياد شهيد و امور ايثارگران است. اين مرحوم جزو مفقودين فاجعه منا بود و پيكر وي از طريق آزمايش DNA شناسايي و مشخص شد كه در مقبره الشهداي مكه مكرمه به خاك سپرده شده است.

با توجه به وصيت نامه خود نوشته بود كه «در صورت شهادت در سرزمين وحي بمانم و با پيامبر اسلام (ص) محشور باشم» و به همين دليل و فتاواي مراجع، خانواده آن مرحوم از انتقال پيكرش به كشور منصرف شدند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.