پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

تشریح روند ثبت نام زائرین اربعین در برنامه زنده چشم انداز

تشریح روند ثبت نام زائرین اربعین در برنامه زنده چشم انداز

به گزارش روابط عمومی حج و زیارت استان چهارمحال و بختیاری، آقای آقابزرگی مدیر حج و زیارت استان با حضور در برنامه زنده چشم انداز از شبکه جهان بین روند ثبت نام برای حضور مشتاقان زیارت اربعین را تشریح و ضمن معرفی سامانه samah.haj.ir در خصوص مزایای این طرح توضیح دادند.
وی ضمن تاکید مجدد ثبت نام از طریق سامانه سماح از هم استانی های خودخواست تا از اعتمادبه برخی از افراد سودجو که قصد کلاهبردای و اخذ ویزای جعلی را دارند خودداری نمایند
آقای آقابزرگی ضمن تاکید بر اینکه زائرین حداکثر می توانند 20 روز در کشور عراق حضور داشته باشند ، از مشتاقان زیارت اربعین درخواست کرد تا ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نکنند و سعی کنند به صورت شبه کاروانی اعزام شوند.
وی افزود:  تاکنون تعداد 5500 نفر در استان در سامانه سماح ثبت نام نموده اند و روند اخذ ویزا برای بیش از 1500 نفر صورت پذیرفته و پیش بینی می کنیم قریب به 7000 نفر در سال جاری از استان به عتبات عالیات اعزام گردند.
مدیر حج و زیارت استان چهارمحال و بختیاری در پایان برنامه زنده تلویزیونی در خصوص طرح نیابت شهدا و موکب شهدای منا و همچنین برنامه های فرهنگی بعثه مقام معظم رهبری نیزتوضیحاتی را بیان نمودند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.