پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دیدار رییس سازمان حج و زیارت با حجاج ایرانی مستقر در سه هتل در مکه مکرمه

دیدار رییس سازمان حج و زیارت با حجاج ایرانی مستقر در سه هتل در مکه مکرمه
ظهر امروز دوشنبه 23 مرداد رییس سازمان حج و زیارت در سه هتل در مکه مکرمه با حجاج ایرانی دیدار کرده و در خصوص وضعیت خدمات با ایشان گفتگو کرد.

رئیس سازمان حج و زیارت ابتدا در هتل میلینیوم در جمع زائران حضور یافت و از بخش های خدماتی بازدید کرد. سپس در هتل قصرالشرق ضمن سرکشی به مطب پزشک و اطلاع از کیفیت ارائه خدمات پزشکی، با حجاج دیدار و گفتگو کرد و نظرات آنان در خصوص غذا و کیفیت میوه را جویا شد و در جهت بهبود کار تاکید نمود. آنگاه به هتل جوهره المنصور  وارد شده و صمن دیدار و گفتگو با زائران اهل سنت، نظرات ایشان در خصوص استفاده از نوشیدنی های غیر گازدار را جویا شد.
  
در این دیدارها که کلانتری و خسروی مدیر و معاون منطقه 5 و سایر مسوولین اجرایی و نظارتی ستاد مرکزی و ستاد منطقه 5 مکه مکرمه، رئیس سازمان حج و زیارت را همراهی کردند، تمامی موارد و نکات مورد نطر حجاج ثبت و به بخش های مختلف ارجاع شد.

همچنین در این دیدارها، مسوولین واحدهای نقل و اسکان و بازرسی و ارزشیابی منطقه 5 نیز حضور داشتند و توضیحات لازم را به حجاج ارائه کردند.
شایان ذکر است در تمامی این بازدیدها  آقای محمدی رییس سازمان حج و زیارت با  استقبال گرم حجاج، کارگزاران حج و کادر مدیریت عربی هتل روبرو بودند.
سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.