پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت:

حضور منظم حجاج ایرانی در مسیرهای رفت و برگشت جمرات در روز یازدهم ذی الحجه

حضور منظم حجاج ایرانی در مسیرهای رفت و برگشت جمرات در روز یازدهم ذی الحجه

رئیس سازمان حج و زیارت از حضور منظم حجاج ایرانی در مسیرهای رفت و برگشت جمرات در روز یازدهم ذی الحجه خبر داد.

حمید  محمدی رئیس سازمان حج و زیارت در گفت و گو با پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت گفت: از ساعت پنج صبح امروز شنبه یازدهم شهریور ماه برابر با یازدهم ذی حجه، تمام کاروان های حجاج ایرانی با نظم خاصی به جمرات عزیمت کردند و  به حمدالله پس از رمی جمرات با آرامش به چادرهای خود بازگشتند.

 رئیس سازمان حج و زیارت همچنین در خصوص رمی جمرات در روز دوازدهم گفت: انشالله فردا حجاج ایران در دو بخش به جمرات عزیمت می کنند؛ بخش اول از ساعت ۵ صبح تا ساعت ۹ صبح. این گروه انشالله بعد از رمی، به خیمه های خود باز می گردند تا بعد از اذان ظهر با  اتوبوس به هتل محل اقامت خود منتقل شوند.

آقای محمدی که خود بر  کیفیت تقسیم بندی کاروان های حجاج به جمرات نظارت مستقیم دارد، با اشاره به کاروان های اهل سنت گفت:  بخش دوم کاروان هایی هستند که از ساعت ۳ بعد از ظهر فردا یکشنبه به جمرات عزیمت خواهند کرد. اکثر این گروه را حجاج اهل سنت کشورمان تشکیل می دهند.

رئیس سازمان حج و زیارت در خصوص بازگشت حجاج به مکه گفت: فردا یکشنبه عملا از ظهر ایام تشریق که سخت ترین بخش اجرایی حج است پایان می پذیرد و انشالله از ظهر به بعد حجاج به هتل ها منتقل می شوند.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.