پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دوره ثبت نام عتبات دانشگاهیان دو روز تمدید شد

دوره ثبت نام عتبات دانشگاهیان دو روز تمدید شد

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از تمدید زمان ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک خبر داد و گفت:در مدت ده روز، بیش از ۷۶۰۰۰ نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در گروه های مختلف اعزام عتبات دانشگاهیان ثبت نام کرده اند.

به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی لبیک، سید محمد رضا فقیهی؛ گفت:مهلت ثبت نام در هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان تا روز پنج شنبه 7 دی ماه در سایت لبیک تمدید شد.

فقیهی گفت: ثبت نام دوره هجدهم عتبات دانشگاهیان از 25 آذر ماه در سایت لبیک به نشانیwww.labbayk.ir آغاز شده و پس از اتمام مهلت ثبت نام،یک بازه زمانی دو روزه را در اختیار متقاضیانی قرار دادیم که در این مدت موفق به ثبت نام نشده اند.

رئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان گفت:از آغاز ثبت نام این دوره ده روز می گذرد و در این مدت بیش از 76000 نفر از دانشگاهیان سراسر کشور در گروه های مختلف اعزام در سایت لبیک ثبت نام کرده اند که بیشترین آمار ثبت نام کنندگان به گروه متاهلین و دختران و پسران دانشجو اختصاص دارد.

فقیهی ادامه داد:آخرین زمان ثبت نام هجدهمین دوره عتبات دانشگاهیان، روز پنج شنبه هفتم دی ماه است که این زمان دیگر تمدید نخواهد شد وقرعه کشی 8 دی ماه انجام و نتایج 9 دی ماه از سامانه جامع عتبات دانشگاهیان در سایت لبیک اعلام خواهد شد.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.