پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

پیام تسلیت رئیس سازمان حج و زیارت در پی شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان

پیام تسلیت رئیس سازمان حج و زیارت در پی شهادت پاسداران انقلاب اسلامی در سیستان و بلوچستان

رئیس سازمان حج و زیارت با ارسال پیامی شهادت جمعی از پاسداران رشید کشور در حادثه تروریستی استان سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت در متن پیام رئیس سازمان حج و زیارت آمده است : أُذِنَ لِلَّذينَ يُقاتَلونَ بِأَنَّهُم ظُلِموا ۚ وَإِنَّ اللَّهَ عَلىٰ نَصرِهِم لَقَدير.

این ملت به خود ظلم ها و ترورها و دشمنی های گسترده دیده است ملتی که جرمش آزادی و آزادی خواهی از هر استبداد و استکبار صغیر وکبیر است و طی تمام این سالها در سایه انقلاب اسلامی خود در زیر این دشمنی ها تبدیل به فولادی آبدیده و بران شده که امروز چون شمشیری بر فرق دشمنان دون فرود می آید.
این بار هم در میانه این دشمنی ها و درنده خویی ها، جمعی از فرزندان رشید این ملت و حافظان و پاسداران این مرز و بوم در حمله گروهک تروریستی در محور خاش – زاهدان به شهادت رسیدند و عده ای دیگر مجروح شدند.
این اقدام زبونانه دشمن که در پی حقارت و یاس آنان از عظمت ، هیبت واتحاد بی نظیر و با شکوه این ملت در جشن بزرگ انقلاب اینگونه نمود یافت بیش از پیش پستی و بیچارگی آنان را به اثبات رساند.
کوردلانی که در مقابله رودر رو با یلان این سرزمین تاب مقاومت ندارند از این رو دست به اقداماتی تروریستی اینچنینی می زنند.
آنان بدانند که سرخی خون سربازان وطن، مدافعان جان و ناموس این ملت و حافظان امنیت این سرزمین پایمال نخواهد شد و رویشی هزاران باره خواهد داشت و پایه های این نظام و انقلاب را مستحکم کرده و اراده پولادین این ملت را در برابر دشمنان قسم خورده و مزدورانشان مستحکم تر می کند.
تروریست ها یقین داشته باشند که در پی این جنایت ، مرزبانان و دلاوران غیور ایران زمین در کنار مردمان بی ریا و دلیر بلوچ در حراست از این خطه در مقابل نااهلان وخفاشان کوردل عزم شان راسخ تر شده و پاسخ این اقدام متوحشانه شان را کوبنده خواهند داد.
این ملت اعم از شیعه و سنی ؛ کرد ، لر، ترک و بلوچ و فارس آنگونه که در جشن پیروزی انقلاب یکپارچه عهد خود را با شهیدان و امام شهدا تجدید کردند اینبار نیز این اندوه و خشم را در یک انسجام و وحدت بی نظیر تبدیل به طوفانی سهمگین می کنند که بر کوردلان وطن فروش فرود خواهد آمد و آنان را شکار و به عذابی سخت گرفتار خواهد کرد.
چنانکه که خداوند می فرماید : " سَیعلَمُ الّذینَ ظَلَموا أَی مَنقَلَبٍ ینقَلِبونَ" که این خود مرهمی خواهد بود بر زخم این ملت و خانواده های داغدار این عزیزان و هزاران هزار شهید این مرز و بوم . 
یاد این شهدای گرانقدر را گرامی داشته و این ضایعه را به محضر مقام معظم رهبری ، خانواده شهدا وملت آزاده ایران اسلامی تسلیت عرض نموده و برای مجروحان این حادثه نیز شفای عاجل و سلامتی کامل مسئلت دارم.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.