پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

اطلاعيه سازمان حج و زيارت درخصوص ثبت نام درکاروانهای حج تمتع سال 1398

اطلاعيه سازمان حج و زيارت درخصوص ثبت نام درکاروانهای حج تمتع سال 1398

سازمان حج و زیارت با صدور اطلاعیه ای از ثبت نام اولویت های حج تمتع 98 در کاروان ها، از روز جمعه دهم اسفند ماه خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ؛ این سازمان برای آغاز نام نویسی از متقاضیان حج تمتع 98 در کاروان ها، اطلاعیه ای به شرح ذیل صادر کرد.

دارندگان قبوض ودیعه گذاری حج تا تاریخ 30 بهمن ماه سال 1385 که پیش تر نسبت به تکمیل اطلاعات و دریافت کد رهگیری از سامانه reserve.haj.ir اقدام کرده اند، می توانند از ساعت 10 صبح روز جمعه دهم اسفند ماه نسبت به ثبت نام در کاروان های حج تمتع 98 اقدام نمایند.

ضمنا به منظور تسهیل در پرداخت زائرین حج تمتع سال 1398 ، هزینه سفر در دو قسط دریافت خواهد شد که قسط اول مبلغ 15 میلیون تومان (به علاوه اصل مبلغ ودیعه و سودهای تعلق گرفته به آن) همزمان با ثبت‌نام در کاروان ها دریافت خواهد شد و زمان دریافت قسط دوم متعاقبا اعلام خواهد شدکه قطعی شدن ثبت نام منوط به انجام معاینات پزشکی و پرداخت قسط دوم هزینه سفر خواهد بود.

در فرآیند ثبت نام کاروان های حج 98 ، نام نویسی فقط در کاروان های شهر یا شهرستان محل سکونت که در سامانه انتخاب شده ، امکان پذیر خواهد بود؛ لازم است تا زایران دقت لازم را داشته باشند یا اطلاعات خود را در سامانه reserve.haj.ir بروزرسانی و اصلاح نمایند.

در صورت عدم مراجعه و ثبت نام اولویت های یاد شده در کاروان ها در فرصت تعیین شده، از اولویت های بعدی برای ثبت نام در کاروان ها دعوت به عمل خواهد آمد.

به دارندگان قبوض ودیعه گذاری در اولویت اعزام به حج سال آینده که تاکنون نسبت به تکمیل اطلاعات خود در سامانه reserve.haj.ir اقدام نکرده اند توصیه می شود تا قبل از فرآیند ثبت‌نام در کاروان ها، اطلاعات خود را در سامانه یاد شده ، تکمیل و بروزرسانی نمایند.

اطلاعات تکمیلی را در فایل پیوست مشاهده فرمایید.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

فایل پیوست

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

محمد رضا اصلحی
محمد رضا اصلحی جمعه, 10 اسفند,1397 12:37

لطفا اینجانب را از اخرین اخبار حج تمتع سال 1398 مطلع سازید
محمد رضا اصلحی
محمد رضا اصلحی جمعه, 10 اسفند,1397 12:39
لطفا اینجانب را از اخرین اخبار حج تمتع سال ۱۳۹۸ مطلع سازید
صدیقه کیابی قمی
صدیقه کیابی قمی جمعه, 06 اردیبهشت,1398 10:31
با سلام چون سال گذشته 86 را اعلام کردید؛ آمدم ؛ گفتند پر شده . پیش از عید آمدم برایم فرم پر کردید گفتند بر تا اعلام ثبت نام در کاروانها کنند؛ اعلام که شد در سایت رفتم ؛ نوشته بود فقط سال 85 لذا مزاحم نشدم ولی امروز جمعه ساعت 8 صبح آیه الله قاضی عسکر در اخبار گفتند جا داریم؛ خواهش می کنم اسم مرا بنویسید.