پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

ضرورت راه اندازی بسته های متنوع سفر به عتبات عالیات

ضرورت راه اندازی بسته های متنوع سفر به عتبات عالیات

رییس سازمان حج و زیارت راه اندازی بسته های سفر به عتبات عالیات را ضرورت دانست و تاکید کرد: برای ایام نوروز امسال 4 تا 5 بسته سفر ارایه می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ علی رضا رشیدیان رییس سازمان حج و زیارت در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شمسا ضمن تبریک به مناسبت ماه مبارک رجب، توصیه هایی را در خصوص فعالیت برای اعزام زایران به عتبات عالیات ارایه کرد.

وی سفرهای زیارتی به عتبات عالیات را مهم برشمرد و تاکید کرد: ما نیازمند این هستیم که توجه بیشتری را به سفرهای عتبات عالیات داشته باشیم.

رییس سازمان حج و زیارت با تاکید بر ارایه بسته های مختلف در سفرهای عتبات عالیات گفت: باید نسبت به ایجاد تنوع در بسته های سفر زیارتی عتبات عالیات اهتمام داشته باشیم؛ باید شرایطی فراهم آوریم که تشرف به زیارت برای عموم علاقمندان و مشتاقان سفر به عتبات عالیات پدید آید.

رشیدیان خاطرنشان کرد: طی جلسات و بررسی هایی که با مسئولان شمسا داشته ایم، این دست اندرکاران 13 بسته متنوع را ارایه کرده اند که 4 تا 5 بسته آن برای ایام نوروز قابل ارایه به زایران عزیز است.

وی تصریح کرد: البته برای ارایه خدمات متنوع تر لازم است که از ظرفیت استانها نیز در اعزام به عتبات عالیات استفاده شود.

رییس سازمان حج و زیارت در ادامه تصریح کرد: شرکتهایی که دارای مجوز خدمات زیارتی هستند باید در حوزه های تبلیغ، جذب و ترویج سفرهای زیارتی تلاش کنند.

رشیدیان با بیان اینکه شرکت شمسا باید از تمامی ظرفیت های دفاتر کارگزاری به نحو احسن استفاده نماید، گفت: البته در راه اندازی سفرهای استانی عتبات عالیات شرکت شمسا باید حس مشارکت و نقش آفرینی داشته باشد.

وی در ادامه به برنامه های انجام شده در حوزه عتبات اشاره کرد و گفت: همه افرادی که تمایل به سفر زیارتی عتبات عالیات دارند باید بتوانند به این سفر معنوی مشرف شوند بنابراین باید تنوع در بسته های سفر به عتبات عالیات جدی گرفته شود.

رییس سازمان در ادامه با تقدیر از زحمات محمدجواد دانشیار مدیرعامل سابق شرکت شمسا، توصیه هایی را در خصوص توسعه جذب زایران و ایجاد تنوع در بسته های سفر و کاهش هزینه ها به مصطفی قاسمی مدیرعامل جدید شمسا ارایه کرد.

در ادامه این مراسم از زحمات محمد جواد دانشیار تقدیر به عمل آمد و مصطفی قاسمی به عنوان مدیرعامل جدید شمسا معرفی شد.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.