پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

ارسال اولین محموله های کمک به سیل زدگان گلستان از سوی سازمان حج و زیارت / توزیع روزانه یک هزار وعده غذای گرم

ارسال اولین محموله های کمک به سیل زدگان گلستان از سوی سازمان حج و زیارت / توزیع روزانه یک هزار وعده غذای گرم

نخستین محموله های کمک های جمع آوری شده سازمان حج و زیارت و کارگزاری های مربوطه به مناطق سیل زده شمال و استان های گلستان و مازندران ارسال شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی سازمان حج و زیارت ؛از روز گذشته اعزام این محموله ها آغاز شده و تا کنون چندین کانتینر آب معدنی و سایر اقلام مورد نیاز ارسال شده و فراخوان و جمع آوری کمک ها از سوی دفاتر حج و زیارت در استان در حال انجام است.
 چادرهای هلال احمر برای دریافت کمک های مردمی در مقابل درب دفاتر حج و زیارت استان ها دایر شده است تا سریعتر نسبت به ساماندهی و ارسال این کمک های اقدام نمایند.
این کمک ها با هماهنگی دفتر حج و زیارت استان گلستان در اختیار ستاد مدیریت بحران و هلال احمر این استان  قرار می گیرد تا بین مردم آسیب دیده و سیل زده توزیع گردد.
این گزارش حاکی است ، همچنین از امروز روزانه  پخت و توزیع یک هزار وعده غذای گرم بین مردم سیل زده گلستان آغاز شده است و تلاش می شود تا حد امکان با همه توان برای کمک و کاهش آلام مردم این مناطق اقدام شود.
از جمله اقلام مورد نیاز اعلام شده از سوی ستاد مدیریت بحران استان گلستان ، آب معدنی ، انواع کنسرو ، پتو ، لوازم بهداشتی ، حوله ، خشکبار ، و برنج و مانند آن اعلام شده است .

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.