پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دست یاری خادمان زائران به سیل زدگان گلستان/ خدمات شبانه روزی خانواده حج و زیارت در مناطق سیل زده+عکس

دست یاری خادمان زائران به سیل زدگان گلستان/ خدمات شبانه روزی خانواده حج و زیارت در مناطق سیل زده+عکس
کارکنان سازمان حج و زیارت و کارگزاران حج وزیارت اینبار به یاری مردم سیل زده استان گلستان شتافتند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ چند روزی است که مردم استانهای مازندران و به ویژه گلستان با سیل و تبعات آن درگیر هستند و این حادثه عظیم مشکلاتی را برای مردم در بخشهایی از استان گلستان ایجاد کرده است.
همزمان با تاکیدات رهبر معظم انقلاب و مسوولان دولتی مبنی بر امداد و یاری رسانی به سیل زدگان استانهای شمالی به ویژه مردم گلستان، رییس سازمان حج و زیارت و مدیران این سازمان نیز بر ضرورت همیاری به مردم این مناطق اشاره کردند.
در همین رابطه و بعد از همیاری همه دستگاه‌های ذیربط به مردم سیل زده، کارکنان اداره حج و زیارت استان گلستان و سایر نقاط کشور نیز به سرعت برای امداد رسانی به مردم استان گلستان بسیج شدند.

سید علی میرقاسم پور مدیر حج و زیارت استان گلستان امروز در خصوص برنامه ریزی ها برای امدادرسانی به سیل زدگان مناطق روستایی این استان اظهار کرد: با توجه به دستور رییس سازمان حج وزیارت برای کمک رسانی به مردم مناطق زده، تمامی کارکنان اداره حج و زیارت استان و کارگزاران به صورت شبانه روزی و برای یاری رساندن به مردم مناطق سیل زده سر از پا نشناخته و برای این مهم بسیج شدند.

وی افزود : کالاهای غیر نقدی جمع آوری شده همانند کنسرو، آب معدنی و ....توسط کارکنان و کارگزاران برای مردم سیل زده گلستان ارسال شده است و همچنان این روند ادامه دارد.

مدیر حج و زیارت استان گلستان به پخت غذای گرم برای مردم سیل زده اشاره کرد و افزود: از روز یکشنبه چهارم فروردین ماه پخت غذای گرم و ارسال آن برای مردم مناطق سیل زده آغاز شده و در همین روز بیش از یک هزار و ۲۰۰ پرس غذای گرم به دست مردم رسیده است.

به گفته میرقاسم پور در روزهای آینده نیز توزیع غذای گرم و اقلام ضروری به مردم مناطق سیل زده انجام می گیرد و همکاران استانهای دیگر نیز این اقلام را برای مردم این مناطق ارسال خواهند کرد.

وی افزود: دست اندرکاران اداره حج و زیارت استان و کارگزاران، تمامی خدمات لازم را به صورت شبانه روزی برای مردم استان ارایه می دهند که امیدواریم گوشه ای از آلام مردم مناطق سیل زده کاهش یابد.
امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.