پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سفرهای فوق العاده عتبات عالیات در ایام نیمه شعبان/کاهش 486 هزار تومانی هزينه سفر به عتبات

سفرهای فوق العاده عتبات عالیات در ایام نیمه شعبان/کاهش 486 هزار تومانی هزينه سفر به عتبات
سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت با اشاره به کاهش 486 هزار تومانی هزینه سفر به عتبات عالیات گفت: این کاهش هزینه، بعد از حذف هزینه روادید میان دو کشور و از روز 19 فرودین ماه امسال انجام گرفته است.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ مرتضی آقایی سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت درخصوص کاهش هزینه های سفر به عتبات عالیات اظهار کرد: با توجه به اجرای توافقنامه رایگان شدن هزینه روادید میان جمهوری اسلامی ایران و عراق، هزینه اعزام زائران ایرانی به عتبات عالیات در حدود 15 تا 20 درصد کاهش یافته است.

وي با بیان اینکه هزینه اعزام هوایی زائران 15 درصد و زمینی 20 درصد کاهش یافته است، اضافه کرد: در حال حاضر قیمت اعزام زمینی از یک میلیون و ۴۵۰ هزار تا ۲ میلیون تومان و اعزام هوایی نیز حدود ۳ میلیون تا ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان در نظر گرفته شده است.

آقایی با بیان اینکه این توافقنامه حذف هزینه روادید از روز 19 فروردین ماه اجرایی شده است، توضیح داد: با توجه به رایگان شدن هزینه روادید میان دو کشور، در حدود 486 هزار تومان از هزینه تشرف زائران ایرانی به عتبات عالیات در عراق کاسته شده است.

**سفرهای فوق العاده عتبات در نیمه شعبان

سرپرست اداره کل عتبات سازمان حج و زیارت در ادامه به اعزام های عتبات عالیات در ایام نیمه شعبان اشاره کرد و گفت: سازمان حج و زیارت تدارک ویژه و فوق العاده ای برای اعزام زائران در این ایام دیده است.

آقایی افزود: با توجه به نزدیک شدن به ایام ولادت امام زمان(عج) تعداد کثیری از متقاضیان سفر به عتبات عالیات، علاقمندند که در مکانهای زیارتی عتبات عالیات حضور داشته باشند که بر همین اساس برنامه ریزی کامل به همراه راه اندازی گروههای فوق العاده در بسته های متنوع را مورد توجه قرار دادیم که امیدواریم مورد رضایت زائران عزیز قرار گیرد.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.