پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

همایش آموزشی بانوان حج‌گزار برای نخستین بار برگزار می شود

همایش آموزشی بانوان حج‌گزار برای نخستین بار برگزار می شود
مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در تهران از برگزاری همایش آموزشی بانوان حج‌گزار استان تهران برای نخستین بار در روزهای آینده خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت به نقل از بعثه مقام معظم رهبری؛ حجت‌الاسلام امیر مسعود حاجی ابراهیمی با اعلام خبر برگزاری همایش آموزشی و توجیهی ویژه بانوان حج‌گزار استان تهران گفت: با توجه به آغاز برنامه‌های آموزشی زائران ایرانی برای اعزام به سرزمین وحی به همین منظور به‌صورت مستقل و جداگانه همایش آموزشی ویژه بانوان حج‌گزار در استان تهران برگزار می‌شود.

وی حضور بانوان را در همایش‌های آموزشی بسیار ضروری برشمرد و افزود: حج ازجمله فرایض مهمی است که دارای مناسک خاص خود است ازاین‌رو ضروری است که بانوان حج‌گزار قبل از سفر با آداب، احکام و شیوه برگزاری این مراسم به‌صورت دقیق آشنا شوند.

مسئول دفتر نمایندگی بعثه مقام معظم رهبری در تهران تصریح کرد: امسال بیش از نیمی از زائران ایرانی را بانوان تشکیل می‌دهند و در تهران نیز تعداد زیادی از زائران را بانوان شامل می‌شوند؛ ازاین‌رو برای اولین بار همایش آموزشی و توجیهی ویژه بانوان حج‌گزار برگزار می‌شود تا به‌صورت تخصصی مسائل زنان در حج را فرابگیرند.
امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.