پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

دشمن به دنبال از بین بردن اتحاد است/ هر حلقومی که ندای اختلاف از آن بلند شود، حلقوم شیطان است

دشمن به دنبال از بین بردن اتحاد است/ هر حلقومی که ندای اختلاف از آن بلند شود، حلقوم شیطان است
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب با اشاره به اتحاد و برادری مردم در حادثه سیل اخیر گفت: این اتحاد همان چیزی است که مورد هجمه دشمن قرار گرفته و آنها سعی می کنند که به هر نحوی اتحاد را از بین ببرند؛ .وظیفه داریم که اهمیت این اتحاد را برای مردم مورد توجه قرار دهیم.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی در آیین تکریم و معارفه نماینده ولی‌فقیه در امور حج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی که با حضور مسئولان و شخصیت‌های برجسته کشوری در سالن اجتماعات ساختمان حج و زیارت در تهران برگزار شد، اظهار کرد: حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب شخصیتی شناخته شده‌‌ است و در دورانی که در مکه حضور داشت همه رموز و مهارتهای عمره و حج را می‌دانست.

وی با تجلیل از نماینده سابق ولی فقیه در امور حج و زیارت تجلیل و تصریح کرد: آقای قاضی‌عسکر خدمات ارزنده‌ای داشت و در مسئولیت‌های سخت به خوبی از عهده آن‌ها برآمد و با درخواست رهبر معظم انقلاب در مسئولیت‌های گوناگون انجام وظیفه کرد.

رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی با اشاره به نزدیک شدن به ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ماه رمضان فرصت بسیار استثنایی محسوب می شود و یکی از بهترین اعمال پرهیز از گناه است؛ امیدواریم خداوند ما را در زمره روزه داران قرار دهد.

وی در ادامه به موضوع سیل اخیردر استانهای کشور و سفر خود به استان خوزستان و اتحاد و برادری مردم اشاره کرد و گفت: گرچه این حادثه سیل برخی خسارت‌هایی را در کشور شاهد بودیم اما آثاری نیز به دنبال داشت که از جمله وحدت، روح اتحاد و برادری بوده است.
رییس دفتر رهبر معظم انقلاب اسلامی افزود: این حادثه سیل یک امتحان الهی بود، البته همه در معرض امتحان هستیم و امیدواریم همیشه از امتحان‌های الهی سربلند بیرون آییم.

وی به خدمت رسانی افراد فداکار در مناطق سیل زده اشاره کرد و گفت: اتحاد و برادری در مناطق سیل زده بسیار روشن بود و این از آثار و برکات این حادثه محسوب می شود؛ این اتحاد همان چیزی است که مورد هجمه دشمن قرار گرفته و آنها سعی می کنند که به هر نحوی اتحاد را از بین ببرند.

حجت‌الاسلام‌والمسلمین محمد محمدی گلپایگانی تاکید کرد: هر حلقومی که ندای اختلاف از آن بلند شود، حلقوم شیطان است و همه باید یکپارچه پشت رهبر معظم انقلاب بایستیم؛ ما روحانیون وظیفه داریم که از اهمیت اتحاد در تریبونها سخن بگوییم و این رسالت بر عهده ما قرار دارد.

وی در پایان تصریح کرد: امیدواریم همه عزیزانی که به حج مشرف می شوند به دعا و نیایش توجه کنند چراکه آنجا مقام اجابت دعا است.امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.