پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

سامانه جمع آوری ایده دربعثه مقام معظم رهبری راه اندازی می شود

سامانه جمع آوری ایده دربعثه مقام معظم رهبری راه اندازی می شود
نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت از راه اندازی سامانه جمع آوری ایده های فرهیختگان و عموم مردم در بعثه رهبری به منظور بهره گیری هر چه بیشتر از ظرفیتهای امور حج و زیارت خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت به نقل از روابط عمومی بعثه مقام معظم رهبری ؛ حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالفتاح نواب در نشست مشترک نمایندگان بعثه مقام معظم رهبری و مدیران سازمان حج و زیارت در استانها گفت: هنوز ظرفیتهای ناشناخته فراوانی در حوزه حج و زیارت وجود دارد که می توان از آن در زمینه های عمومی و اجتماعی با هدف خدمت به مردم استفاده کرد.

وی با اشاره به نقش آفرینی کارگزاران و دست اندرکاران حوزه حج و زیارت درهفته های گذشته درخدمات رسانی به مردم مناطق سیل زده، افزود: سازمان حج و زیارت و موکب های آن درحادثه سیل، به خوبی نقش آفرین و موفق بودند و می توانند در بسیاری از حوزه ها حضورداشته باشند که باید آن را کشف کرد.

حجت الاسلام والمسلمین نواب گفت: به منظور جمع آوری ایده های نو برای ارتقای فعالیتها و ارائه خدمات بهتر به زائران و عموم مردم سامانه جمع آوری ایده ها در بعثه مقام معظم رهبری طراحی و راه اندازی خواهد شد تا از ظرفیتهای موجود بیشتر و بهتر استفاده شود.

وی خاطرنشان کرد: این ایده ها برای بهینه سازی برنامه های مختلف در حوزه حج و زیارت از جمله برگزاری دوره های آموزشی برای زائران و حجاج بسیار کارگشا و موثر خواهد بود.

حجت الاسلام والمسلمین نواب با بیان اینکه «ظرفیتهای ناشناخته زیادی درحوزه حج و زیارت وجود دارد»، گفت: رهبر معظم انقلاب اسلامی درحکم انتصاب سرپرست جدید حجاج ایرانی خواسته اند ظرفیتهای گوناگون حج شناسایی و عملیاتی شود و ما برای تحقق آن برنامه جدی داریم.

وی همچنین با تقدیراز تلاشها و خدمات حجت الاسلام والمسلمین سیدعلی قاضی عسکر در بعثه مقام معظم رهبری گفت: آنچه در دوره ایشان انجام شد، با تانی، تفکر و خرد جمعی بود و ما