پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

نماینده ولی فقیه درامور حج و زیارت تاکید کرد:

لزوم تلاش برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به زائران

لزوم تلاش برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به زائران
حجت الاسلام و المسلمین نواب؛ معاونین، مدیران و کارکنان بعثه مقام معظم رهبری را به تلاش برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به زائران بیت الله الحرام وعتبات فراخواند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت به نقل از روابط عمومی بعثه مقام معظم رهبری؛ حجت الاسلام و المسلمین سید عبدالفتاح نواب نماینده ولی فقیه درامورحج و زیارت و سرپرست حجاج ایرانی درفضایی صمیمی با معاونان، مدیران و کارکنان معاونت های بین الملل، توسعه مدیریت و منابع و فرهنگی بطورجداگانه دیدار و گفت و گو کرد و لزوم تلاش همگان برای خدمات رسانی بهتر و بیشتر به زائران بیت الله الحرام و عتبات عالیات را خاطرنشان ساخت.
نماینده ولی فقیه در امور حج وزیارت از آنها خواست، با توجه به شرایط حساس کنونی، نهایت تلاش خود را برای تحقق برنامه های بعثه مقام معظم رهبری بکار گیرند.
حجت الاسلام والمسلمین نواب با تبریک حلول ماه رمضان، تصریح کرد: فضای سالم و ویژگی های مثبتی که درمجموعه بعثه مقام معظم رهبری وجود دارد باید حفظ شود و همکاران همچنان نسبت به نحوه استفاده از بیت المال حساسیت داشته باشند.
وی نقش نیروی انسانی در پیش برد کارها را مهم خواند ولزوم جدی گرفتن آموزش نیروها درهمه سطوح را یادآور شد و گفت: آموزش نیروها هزینه محسوب نمی شود بلکه سرمایه گذاری است، البته در این مورد باید به نحوی برنامه ریزی شود که به کارها لطمه ای وارد نیاید.
وی همچنین خواستاراستفاده ازفناوری های نو و امکانات فضای مجازی شد و گفت: مدیران دراستفاده بهینه از نیروی انسانی و امکانات نقش مهمی دارند.
نماینده ولی فقیه در امور حج و زیارت تصریح کرد: مجموعه بعثه باید مجموعه ای بروزباشد و مصوبات آن در دسترس معاونان ومدیران قرار گیرد تا بتوانند تصمیمات لازم را سریعتر اتخاذ کنند.
سرپرست حجاج ایرانی تاکید کرد: با تلاش همه معاونت ها که هریک بخشی ازموتور محرک مجموعه بعثه محسوب می شوند می توان کارهای سازنده وبزرگی در حوزه حج وزیارت انجام داد.
نماینده ولی فقیه درامور حج وزیارت با اشاره به اینکه برای فعالیت های معاونت فرهنگی باید پیوست فرهنگی تعریف و این معاونت الگو باشد، خواستار راه اندازی بانک ایده در مجموعه بعثه شد و آن را اقدامی مثبت در راستای استفاده از پیشنهادهای مختلف و خرد جمعی دانست.
وی با تاکید براینکه ایده ها باید دسته بندی و موضوع بندی شود، افزود: شیوه های آموزشی باید بررسی و آسیب شناسی و اشکالات استخراج و رفع گردد و با همفکری و همکاری یکدیگر برای اجرای بهتر برنامه ها راهکارارائه شود.
وی ابراز امیدواری کرد: با مساعدت و تلاش بیشترمجموعه همکاران بعثه مقام معظم رهبری درمرکز، استان ها و نمایندگی های خارج از کشورمنویات مقام معظم رهبری در حوزه حج وزیارت تحقق یابد.
براساس این گزارش، دراین دیدارها، حجت الاسلام والمسلمین سید جواد مظلومی معاون فرهنگی و آقایان سید محمد حسینی و جعفر شمسیان معاونان بین الملل و توسعه مدیریت و منابع همچنین مدیران ستادی بعثه مقام معظم رهبری با ارائه گزارشی از حوزه مسئولیت شان، پیشنهادهای خود را مطرح کردند.

امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.