پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

نخستین گروه کارگزاران حج 98 وارد مدینه شدند

نخستین گروه کارگزاران حج 98 وارد مدینه شدند

عملیات حج 98 با ورود نخستین گروه خادمان و کارگزاران زائران طی بامداد روز جمعه به مدینه به طور رسمی آغاز شد.

رئیس ستاد سازمان حج و زیارت در مدینه منوره با اعلام این مطلب افزود :این کاروان با ظرفیت 258 نفر همزمان با نخستین روز از دهه کرامت در رو میلاد خجسته حضرت فاطمه معصومه (س) از ترمینال سلام فرودگاه امام خمینی (ره) به مقصد مدینه منوره حرکت کرد.
 حویزاوی عنوان کرد : این مجموعه که سازمان حج و زیارت و بعثه مقام معظم رهبری اعزام شده اند به منظور فراهم کردن مقدمات سفر حج 98 قبل از اعزام کاروان های زائران وارد عربستان شدند و بامداد روز جمعه که به نام نامی حضرت صاحب الامر مهدی موعود (عج)است پس از زیارت مرقد مطهر نبی مکرم اسلام و اذن خدمت و استعانت از ایشان برای خدمتگزاری هر چه بهتر زائران بیت الله الحرام به زیارت ائمه بقیع رفتند.
  وی تصریح کرد : با ورود نیروهای پیشرو در حوزه های مسکن ، حمل و نقل ، تغذیه و غیره مقدمات استقبال و پذیرایی هر چه بهتر از زائران درمدینه بر اساس برنامه ریزی ها و تفاهمات انجام شده صورت می گیرد.
 وی با تاکید بر اینکه تمامی امکانات و تدارکات لازم برای این امر اعم از هتل ها ، ناوگان حمل و نقلی و غیره مهیا شده و امیداست در مدت حضور زائران و حجاج بیت الله الحرام در این سفر  خدمات در خور شان آنان ارائه شود، افزود : هماهنگی و همکاری طرف های قرارداد عربستانی هم در این زمینه خوب است و مشکلی در خدمتگزاری به زائران بیت الله الحرام وجود ندارد.
پروازهای حجاج 98 از 17 تیرماه به طور رسمی توسط شرکت هواپیمایی هما آغاز می شود.

سازمان حج و زیارت امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.