پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس ستاد مدینه منوره سازمان حج و زیارت : سامانه برکت فرصتی برای خرید سوغات با کیفیت و ارزان از تولید داخلی

  • 04 مرداد 1398
  • 13:55
  • 0 دیدگاه
  • 491 بازدید
  • Article Rating
رئیس ستاد مدینه منوره سازمان حج و زیارت : سامانه برکت فرصتی برای خرید سوغات با کیفیت و ارزان از تولید داخلی
رئیس ستاد مدینه منوره سازمان حج و زیارت به زائران توصیه کرد : برای تهیه سوغات از سامانه خرید اینترنتی سوغات با عنوان «برکت به خانه» که طراحی و فعال شده اقدام کنند که این اقدام در کنار مزایای بسیار حمایت از تولید و اشتغال جوانان این مرز و بوم است.

ناصر حویزاوی روز جمعه در گفت و گو با با خبرنگار حج و زیارت در مدینه افزود : بسیاری از اجناس و كالاهاى موجود در بازارهای عربستان، در کشورمان با کیفیت بسیار بالاتر و قیمتی ارزانتر در دسترس است .
وی افزود : زائران می توانند از طریق سامانه برکت به خانه ؛ هدایای و سوغات خود با تنوع بیشتر و بهتر متناسب با سلیقه ایرانی تهیه کنند.
وی ادامه داد : کالاهایی چون تسبیح و سجّاده، انواع پارچه و چادر مشکی و حتّی انواع اسباب‌بازی به وفور در بازارهای کشورمان وجود دارد می توان با خرید هر یک تیکه سوغات از هر یک از این اقلام به اقتصاد داخلی و رونق بیشتر واحدهای تولیدی که این روزها با مشکلات بسیاری مواجه هستند کمک کرد.
وی ادامه داد : خرید سوغات از تولیدات داخلی در واقع می تواند بهترین اقدامی باشد که ثواب بسیاری هم در پی دارد و می تواند در کنار حج تمتع خود اقدامی در گره گشایی هر چند اندک در اقتصاد کشور باشد تا از این طریق ارز کشور خارج نشده و از سوی دیگر وقت و زمان ارزشممندی که می تواند در کنار اماکن مقدسه مکه و مدینه به زیارت ودعا بگذرد در بازارها تلف نمی شود و با این روش، به دور از هر دغدغه‌ای، آسوده خاطر، از این سفر الهی بهره بیشتری برده، به اقتصاد کشور و هم مردان و زنان شاغل در این واحدها كمك خواهد شد.
امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.