پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

آغاز به کار نرم افزار موبایلی مصباح برای زائران اربعین

آغاز به کار نرم افزار موبایلی مصباح برای زائران اربعین
مدیر کل فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت از آغاز به کار نرم افزاری موبایلی مصباح خبرداد و گفت: این نرم افزار برای امور راهنمایی زایران و اشیا گمشده تدارک دیده شده است.
به گزارش خبرنگار پایگاه اطلاع رسانی حج و زیارت؛ محمد تقی قادری درباره راه اندازی نرم افزار موبایلی مصباح برای زائران اربعین حسینی اظهار کرد: سازمان حج و زیارت که به عنوان متولی راهنمایی و مدیریت امور راهنمایان و اشیا گمشده محسوب می شود و این نرم افزار را برای تسهیل امور زائران عزیز راه اندازی کرده است.
وی با اشاره به امکانات نرم افزار مصباح افزود: راهنمایی زائر به اماکن مورد نظر از روی نقشه یکی از امکانات این نرم افزار محسوب می شود.
مدیر کل دفتر بودجه ، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت افزود: زائر در صورت گم کردن همراه خود، می تواند مشخصات فرد همراه را در نرم افزار ثبت نماید تا اگر فرد همراه پیدا شد، اطلاع رسانی لازم از طریق پایگاه های راهنمایی مستقر در عراق به فرد ثبت کننده درخواست انجام شود.
قادری در خصوص خدمات این نرم افزار بابت اشیا گمشده نیز اظهار کرد: زائر در صورت گم کردن ملزومات همراه خود، می تواند مشخصات شی مفقودی را در دسته بندی های مشخص ، در نرم افزار مصباح ثبت نماید تا به محض یافتن اشیا مدنظر، اطلاع رسانی لازم از سوی پایگاههای مستقر در عراق انجام شود.
به گفته وی، تلفن های ضروری همانند مراکز درمانی و دفاتر بیمه ای نیز در این نرم افزار گنجانده شده است.
قادری با بیان اینکه انتقادات و پیشنهادات در نرم افزار موبایلی مصباح قابل ثبت خواهد بود، گفت: زائر می تواند کاستی های موجود در ارائه خدمات را در نرم افزار ثبت نماید؛ همچنین در راستای ارتقا سطح خدمات نیز پیشنهادات ثبت شده مورد توجه قرار می گیرد. وی افزود: ضنا زائر می تواند هر گونه رخداد و حادثه ای را که می بایست به اطلاع مسئولان امر رسانده شود، ثبت کنند.
مدیر کل دفتر بودجه ، تحول اداری و فناوری اطلاعات سازمان حج و زیارت تصریح کرد: همچنین آخرین اخبار و اطلاعیه ها در خصوص اربعین نیز در این نرم افزار به اطلاع زائران خواهد رسید.
امتیاز به خبر :

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.