پایگاه اطلاع رسانی

سازمان حج و زیارت

رئیس سازمان حج و زیارت: تفکر بسیجی برای مردم خود آرامش، آسایش و امنیت را به بار می آورد

رئیس سازمان حج و زیارت: تفکر بسیجی برای مردم خود آرامش، آسایش و امنیت را به بار می آورد
رئیس سازمان حج و زیارت، خیرخواهی را یکی از مشخصه های تفکر بسیجی دانست و تاکید کرد: تفکر بسیجی برای مردم خود آسایش، آرامش و امنیت به بار می آورد چراکه بسیجی با خدا معامله می کند و انتظاری از مردم ندارد و خدمت و تلاش برای آنها را دوست دارد.
به گزارش روابط عمومی سازمان حج و زیارت؛ آقای علی رضا رشیدیان در مراسمی که به مناسبت هفته بسیج در سازمان حج و زیارت برگزار شد در جمع کارکنان بسیجی سازمان و بعثه مقام معظم رهبری، بسیج را یک شجره طیبه دانست و گفت: بسیج و بسیجی یک صنف، یک ساختار و یک سازمان نیست بلکه بسیجی بودن یک تفکر است که حضرت امام خمینی (ره) به آن اهتمام ویژه ای داشتند.

وی تاکید کرد: اگر هر کس در هرجایگاه و مسئولیتی که قرار دارد کارش را با تفکر بسیجی و بر اساس ایمان، اعتقاد و ارزشهای دینی گام بردارد شاهد رشد و ارتقا جامعه و پیشرفت در همه جایگاهها و حوزه های مختلف اجتماعی و اجرایی خواهیم بود.

رئیس سازمان حج و زیارت با اشاره به خلوص نیت و جانفشانی های بسیجیان سالهای دفاع مقدس گفت: بسیجیان در سالهای دفاع مقدس، انتظار تشویق از مردم را نداشتند بلکه تمامی اعمال و کار خود را برای رضای حضرت حق در دفاع از مردم، کشور و نظام شان انجام می دادند.
آقای رشیدیان تصریح کرد: یک بسیجی ایمان دارد که خداوند حاضر و ناظر بر اعمال و رفتار اوست بنابراین در هرکاری که به او سپرده می شود به نحو احسن انجام وظیفه می کند؛ به همین سبب اهتمام به تفکر بسیجی اگر در سازمانها بیشتر مورد توجه قرار گیرد، موجب توسعه، پیشرفت و آبادانی کشور خواهد شد.

رئیس سازمان حج و زیارت بر ترویج و گسترش فرهنگ بسیجی در زندگی و محیط کار تاکید کرد و گفت: امیدواریم همه پیرو نخستین بسیجی اسلام که حضرت امیرالمومنین علی ع بود، باشیم.

وی با گرامیداشت هفته بسیج و دلاورمردی های بسیجیان و رزمندگان سالهای دفاع مقدس گفت: هفته بسیج باید هفته ای باشد که ارزشها و خلقیات و روشها و تفکر بسیج را در بین خود گسترش دهیم و نمایندگان خوبی برای بسیجیان سالهای دفاع مقدس باشیم .

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط

ارسال نظرات

نام

ایمیل

وب سایت

نظرات شما

هم اکنون هیچ نظری ارسال نشده است. شما می توانید اولین نظردهنده باشد.